HCS 1000-SR Server Pc Yazılım ve Server Ünitesi

HCS 1000-SR Server Pc Yazılım ve Server Ünitesi

IP hemşire çağrı sistemi server yazılımı çağrı sistemine bağlı bütün birimlerden gelen çağrı gruplarını karşılar, yönlendirir ve raporlar kayıtları ve istatistikleri kaydeder.

Program tüm çağrıların tipleri, bölgeleri, adresleri, başlangıç ve sonlandırma zamanları, müdahale süreleri başlatan ve sonlandıran hasta ve personel kimlikleri bölge servislere göre müdahale süresi performansı, aylara göre çağrı adetleri, branşlara göre acil servis konsültasyon süreleri gibi geniş çaplı raporlama verebilir.

Hastane telefon santrali ile aynı IP bloğunda haberleşerek telefondan yapılan acil çağrıları yönetebilir. Uzaktan yönetim ve kontrol özelliği bulunan yazılım hastane bilgi yönetim sistemi ile beraber çalışır ve istenilen bilgileri rahatlıkla hastane bilgi yönetim sistemine gönderebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

“IP Hemşire Çağrı” Yazılımı Yeni Versiyon Özellikleri

Bilgisayar, tablet, cep telefonu, IP deck, analog deckler ve telefonlara mesaj atabildiği gibi, internet üzerinden de kolay erişim desteği sunmaktadır.

Kolay kurulum, kolay kullanım

Hemşire Çağrı 01.020 versiyonu artık daha kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

Acil çağrı mesajı kırmızı renkle belirginleştirildi

Acil durumların diğer mesajlar arasında daha belirgin görünmesini sağlamak amacıyla kırmızı fon ile uyarı mesajı belirecektir.

Daha hızlı müdahale için oda ve yatak numarası büyütüldü

Görevlinin dikkati bu sayede ekranda direk o noktaya çekilecek ve vakit kaybetmeden odaya ulaşımı sağlayabilecek.

“Teknik Servis” sayfası ve “Sistem Testi” butonu eklendi

Destek için artık sistem üzerinden teknik servise ulaşmanız mümkün. Sistem testi sayesinde ise aktif ve kopuk cihazlar listesi belirlenip ekrana geliyor. Excel’e export edilebiliyor.